Contact

Stichting Openbaar Primair Onderwijs Goeree-Overflakkee (Stichting OPOGO)

Postadres:
Postbus 94
3255 ZH Oude-Tonge

Bezoekadres:
Emmastraat 11-13
3255 BD Oude-Tonge

tel: 0187-497800
fax: 0187-497801
email: info@sopogo.nl
website: www.sopogo.nl

Routebeschrijving
Komend van de N59 neemt u de afslag Oude-Tonge, de N215. Na circa 100 meter neemt u de afslag Oude-Tonge, de N498. Na de tweede rotonde en het busstation neemt u de tweede weg rechts, de Emmastraat. Na ongeveer 200 meter ligt aan de rechterkant, tegenover de Rabobank, het kantoor van SOPOGO. Er is voldoende parkeergelegenheid.

Komend van de N57 neemt u de rotonde (Ted Jansenplein) driekwart richting Middelharnis, de N215. Op de rotonde bij Middelharnis neemt u de eerste afslag rechts richting Oude-Tonge en u vervolgt op de N215. U neemt de afslag Oude-Tonge, de N498. Na de tweede rotonde en het busstation neemt u de tweede weg rechts, de Emmastraat. Na ongeveer 200 meter ligt aan de rechterkant, tegenover de Rabobank, het kantoor van SOPOGO. Er is voldoende parkeergelegenheid.

 
 
 

Personeel
Werkend vanuit het onderwijsbureau

Dhr. P.J.J. Verbrugh (Pieter)
directeur-bestuurder 
0187-497800
email: p.verbrugh@sopogo.nl

Mw. P.A. Posthuma (Patricia)
directiesecretaresse
0187-497800
email: p.posthuma@sopogo.nl

Dhr. P.J.R. Geldof (Peter)
algemene zaken en huisvesting
0187-497803
email: p.geldof@sopogo.nl

Dhr. A.J. Folmer (Arie)
personeelsadviseur/ financiële zaken
0187-497805
email: a.folmer@sopogo.nl

Mw. J. van Zielst (Jeanette)
personeelsadviseur
0187-497806
email: j.vanzielst@sopogo.nl

Mw. M. de Beer (Mieke)
alleen op woensdag- en donderdagmiddag, administratie
email: m.debeer@sopogo.nl

Mw. M. Touw (Marjon)
kwaliteitsmedewerker
email: m.touw@sopogo.nl

Dhr. I. Maliepaard (Ivo)
ICT-Medewerker
email: i.maliepaard@sopogo.nl
0187-497808


Raad van Toezicht
Te benaderen via directeur-bestuurder en/of voorzitter.

Dhr. F.A.J. van Moorsel, voorzitter
uit Dirksland
06-20017207
email: fajvanmoorsel@mp66.nl

Dhr. G.K. Kroeze
uit Ouddorp, vice-voorzitter

Mw. R.J.A. Bron-Slis
uit Goedereede, algemeen lid

Mevr. L. Kieviet
uit Oude Tonge, algemeen lid

Dhr. R. van Dongen
uit Ouddorp, algemeen lid